STAVEBNÍ FIRMA Brno

STAVEBNÍ FIRMA AZ-REKO BRNO

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební práce od zakázek malého rozsahu (výměna zárubní, vyspravení omítek, výstavba oplocení atd.), až po kompletní rekonstrukci bytů,RD či jejich výstavbu, včetne vypracování projektové dokumentace,vizualizace a vyřízení stavebního povolení.

Malby a nátěry

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce v bytech, RD, bytových domech i průmyslových objektech. Dále nabízíme práce pomocí horolezecké techniky, například nátěry a čištění sil.

Instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské práce, rozvody vody, topení a plynu pro byty, RD a bytové domy.

Střechy

Provádíme střechy sedlové i ploché, včetně tesařských a klempířských prací.Pro střechy sedlové používáme klasické střešní tašky, kanadský šindel nebo plechové krytiny. Hydroizolaci plochých střech provádíme nejčastěji folií Fatra.

Projektování

Nabízíme Vám zhotovení projektové dokumentace nejen pro výstavbu RD, ale i pro rekonstrukci bytu či bytového jádra včetně vizualizací. Dále provádíme projektové dokumentace na elektroinstalace RD, bytů a průmyslových objektů.

Jsme malá stavební firma rodinného typu působící především v Brně a okolí.
Nabízíme veškeré stavební práce od zakázek malého rozsahu, až po kompletní dodávky staveb na klíč, včetně vypracování projektové dokumentace, vizualizace a vyřízení stavebního povolení.
Našim zákazníkům se snažíme nabídnout vše, jak se říká ,,Pod jednou střechou“.
To co sami nedodáváme, zajistíme u našich ověřených obchodních partnerů, čímž Vám nejen šetříme čas, ale hlavně starosti s výběrem dodavatele a následnými problémy s kvalitou či termínem. Záleží jen na Vás, zda nás oslovíte. Jak praví jedno moudré přísloví ,,Líná huba,holé neštěstí“.