STAVEBNÍ FIRMA Brno

STAVEBNÍ FIRMA AZ-REKO BRNO

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební práce od zakázek malého rozsahu (výměna zárubní, vyspravení omítek, výstavba oplocení atd.), až po kompletní rekonstrukci bytů,RD či jejich výstavbu, včetne vypracování projektové dokumentace,vizualizace a vyřízení stavebního povolení.

Malby a nátěry

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce v bytech, RD, bytových domech i průmyslových objektech. Dále nabízíme práce pomocí horolezecké techniky, například nátěry a čištění sil.

Instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské práce, rozvody vody, topení a plynu pro byty, RD a bytové domy.

Střechy

Provádíme střechy sedlové i ploché, včetně tesařských a klempířských prací.Pro střechy sedlové používáme klasické střešní tašky, kanadský šindel nebo plechové krytiny. Hydroizolaci plochých střech provádíme nejčastěji folií Fatra.

Projektování

Nabízíme Vám zhotovení projektové dokumentace nejen pro výstavbu RD, ale i pro rekonstrukci bytu či bytového jádra včetně vizualizací. Dále provádíme projektové dokumentace na elektroinstalace RD, bytů a průmyslových objektů.

11   projekce   22   instalateri   malby

STAVEBNÍ PRÁCE

  

PROJEKTOVÁNÍ

  

STŘECHY

  

INSTALATÉŘI

  

MALBY A NÁTĚRY

Provádíme veškeré stavební práce, malého i velkého rozsahu.

  Nabízíme Vám zhotovení kompletní projektové dokumentace.   Střechy sedlové i ploché včetně tesařských a klempířských prací.   Veškeré instalatérské práce, rozvody vody, topení a plynu.

  Veškeré malířské a natěračské práce i pomocí horolezecké techniky.

vice informaci

  vice informaci   vice informaci   vice informaci   vice informaci